Rapper Vanilla Ice, hvězda devadesátek, zatčen za vloupání

21.02.2015

Robert Van Winkle alias Vanilla Ice (46) byl v devadesátých letech velmi známou osobou showbyznysu, zpívat sice neuměl, rappeři se jistě našli lepší než on, ale chodil třeba s Madonnou (56) a užíval si slávy a peněz.

Vanilla Ice
Zdroj: Reprofoto

Poté bohužel jeho život nastoupil sestupnou dráhu a Vanilla se dal na dráhu zločinu. Nedávno byl dokonce zatčen za vloupání do domu na Floridě. Jednalo se o neobývaný dům, nedaleko kterého si Vanilla rekonstruoval své nové sídlo.

A tak ho napadlo, že by nebylo do věci se do opuštěného domu podívat a zjistit, zda se zde nenachází ledacos zajímavého. A taky, že ano! Vanilla  si odsud odnesl třeba vyhřívač bazénu, jízdní  kola, nábytek a další věci v přepočtu v celkové hodnotě skoro 700 000 korun.

A to neměl dělat.  Na vše se přišlo a Vanilla byl zatčen. Policistům nejprve zalhal, že prázdný dům patří jemu, ale tuto lež policisté hned odhalili. A tak nyní Robertovi hrozí vězení natvrdo… 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Vanilla Ice

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční zpěváci, rappeři, zahraniční rappeři, celebrity ve vězení, zahraniční celebrity online, Vanilla Ice foto, Vanilla Ice fotografie, Vanilla Ice online, Vanilla Ice krádež, Vanilla Ice vloupání, Vanilla Ice Madonna, Vanilla Ice policie, Vanilla Ice problémy se zákonem, Vanilla Ice zločiny, Vanilla Ice partnerky, Vanilla Ice ženy, Vanilla Ice drogy, zatčené celebrity, celebrity ve vazbě
TOPlist