Rapper Suvereno představil v novém videoklipu své tři hlavní životní pilíře!

01.04.2014

Jsou to práce, oddych a oslava. A díky tomu, že Suve dokáže tyto tři fáze skvěle vyvážit, tak má pohodový život. Svou práci si očividně užívá a stále na sobě pracuje. V poslední době poznal mnoho dalších nových věcí, překonal různé výzvy a našel odpovědi na některé životní hádanky. Nová deska pak bude promítat toto životní období.

suvereno

Suvereno
Foto: Promo

Suvereno velmi rád cestuje a několik jeho videoklipů vzniklo právě na jeho výletech za poznáním. Videoklip k písni "Práca Oddych Oslava" není výjimkou, natáčel se jak v domovské Bratislavě, tak na exotické Kubě. Název svého nového alba Suvereno pečlivě tají, ví se jen to, že má vyjít na začátku června.

Své zatím poslední album "Alchymista" vydal Suvereno před dvěma lety. Už na tomto albu se nacházely písně plné energie, porozumění a pohody. V podobném duchu by se měly nést i songy na jeho připravované desce, ovšem jak sám rapper říká, za ty dva roky se posunul ještě o něco dále, jak v osobním, tak v duchovním směru. Takže po této stránce by měly být písně ještě více propracovanější, díky jeho zkušenostem.

Interpreti:
Suvereno

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, Rapeři, slovenští rapeři, rapper, suvereno, suvereno videa, suve, suvereno nové album, suvereno mp3, suvereno videoklipy, suvereno práca oddych oslava, práca oddych oslava
TOPlist