Rytmus obohatil svou přítomností singl z nové desky bratislavského dua Slipo & Hajtkovič

24.03.2014

Jedná se o song "Moja cesta" a zrovna Rytmus by o tom mohl co vyprávět. Zřejmě právě proto byl k této písni pozván na featuring. Patrik Vrbovský musel ujít velmi dlouhou a složitou cestu, aby mohl být tam, kde se právě nyní nachází. Samozřejmě mu v tom pomohl také projekt Kontrafakt, což rapper velmi dobře ví.

rytmus

Zdroj: Youtube

Rappeři Slipo & Hajtkovič pocházejí z bratislavské Petržalky, odkud pochází hned několik známých tváří slovenského hip-hopu. Však zde také vznikaly různé hudební projekty, např. Drvivá Menšina nebo LÚZA. Právě spojením těchto uskupení vznikl projekt Názov stavby, kde kromě zmíněných rapperů figurují také jména jako Čistychov, DNA nebo Bacil.

Právě Čistychov, ale také Ego, Supa, Tina nebo Rytmus se podíleli na vzniku desky "Kde je rap?", která vyjde již 7. dubna. Kromě singlu "Moja cesta" si mohli fanoušci poslechnout další dvě ochutnávky z této desky, "Dýka do chrbta" a "Hrdý".

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Bacil, Rytmus, Čistychov

Interpreti:
Názov Stavby, Drvivá Menšina, DNA, Hajtkovič

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Videoklipy, hudba, HIP HOP, Rap, rytmus hudba, rytmus, rapper rytmus, cistychov, DNA, rytmus videoklipy, rytmus mp3, ego, Slipo & Hajtkovič, Slipo & Hajtkovič moja cesta, Slipo & Hajtkovič feat Rytmus, Rytmus videa, Rytmus download, Rytmus youtube, kde je rap?, tina, drviva mensina, nazov stavby, bacil, lúza
TOPlist