Rapper Ektor se pěkně vybarvil, v baru napadnul dívku!

21.12.2013

Ektor dal dívce brutálním způsobem najevo, že jeho nikdo z baru vyhazovat nebude! Toto byl prý důvod jeho neomluvitelného chování. Před dvěma týdny ho nechala jedna barmanka vyhodit z podniku, kde pracovala, protože byl opilý a dělal problémy. A nyní se potkali znovu.

tereza

Půvabnou barmanku Terezu napadnul Ektor v klubu M1
Foto: facebook

Celý incident mezi rapperem Ektorem a barmankou Terezou má samozřejmě dvě různá vysvětlení. Tereza to jednoduše popisuje jako napadení ze strany frustrovaného muzikanta, jehož ego prostě nesneslo to, že si ho nějaká barmanka dovolila vyvést z klubu. Tak si to s ní vyřídil opravdu od podlahy, po které jí vláčel. Navíc schytala pár facek a vše skončilo zásahem ochranky, když se jí pokoušel vytáhnout ven.

Rapper následně reagoval slovy, že má s touto dívkou nějaké problémy, související s jeho vyhozením z baru KU. Prý se chce ale jen mediálně zvěčnit, aby "stoupla v žebříčku pražských zlatokopek". Ve svém vyjádření o ní mluví s opravdu velkým pohrdáním. Prý "dohazuje movitější klienty v pokročilém věku do pražských klubů".

ektor

Kontroverzní rapper tvrdí, že k násilí z jeho strany nedošlo
Foto: youtube

Kamerový záznam z klubu není moc kvalitní, ale potvrzuje to, že k incidentu opravdu došlo. Rapper vláčí dívku po zemi, poté zasahuje ochranka a čeká se na příjezd policistů, kteří celou věc prošetřují. Tereza plánuje podat trestní oznámení a dodává, že není první dívkou, na kterou si rapper troufnul. Tak uvidíme, jak celá věc dopadne.

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, policie, ochranka, napadení, zbití, rapper, násilí, facky, ektor, hudebník, český rapper, vláčení po zemi, násilí na dívce, ektor násilí, ektor napadení, ektor barmanka, ektor problémy, ektor vyhození, zlatokopka, tereza, ektor tereza, ektor facky, ektor incident, incident, trestní oznámení
TOPlist