Ranč, který patřil Steve McQueenovi, je na prodej!

02.02.2014

Pioneer Moon Ranch, s rozlohou pozemku více než 2 kilometry čtvereční, je nabízen za 7,4 milionů dolarů. Ranč se nachází ve státě Idaho, na severu Spojených Států, nedaleko oblíbeného resortu Sun Valley. Skupinu nádherných dvoupatrových dřevěných domků nedávno obohatila obří garáž.

Steve McQueen

Tu by si okamžitě oblíbil i Steve McQueen, který byl znám, kromě herectví, svou láskou k motorkám a automobilům. Jezdil automobilové závody a také se věnoval motokrosu. Mnohé z kaskaderských kousků nebo honiček a závodních sekvencí, ve filmech kde hrál, byly v jeho režii.

Vlastnil hned několik automobilů či motocyklů, které dnes patří mezi ty nejdražší a nejvzácnější veterány, např. Porsche 911S z roku 1970, Jaguar XKSS z roku 1956 nebo ročník 1963 Ferrari 250 GT Berlinetta Lusso. Tyto kousky by byly ozdobou garáže, která má přes 160 metrů čtverečních! K ranči byla však dostavena až v roce 2010.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Steve McQueen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, herci, americký herec, režiséři, prodej, závodníci, kaskadéři, nemovitost, sběratelé, ranč, prodej ranče, idaho, Pioneer Moon Ranch, Pioneer Moon Ranch prodej, steve mcqueen, steve mcqueen ranč, steve mcqueen nemovitost
TOPlist