Radka Kocurová se po potratu vrací zpět k moderování!

26.10.2011

Rosnička Radka Kocurová (30) překonala rodinnou tragédii, při níž přišla o dítě! Bývalá modelka se tak opět vrací na televizní obrazovky, resp. k moderování předpovědi počasí!

Radka Kocurová
Zdroj: TV Nova

Radka Kocurová (30) začátkem září potratila své první dítě, jehož otcem byl její přítel, fotbalista Tomáš Rosický (31). Modelka se teď z neštěstí jakžtakž vzpamatovala a po měsíčním zotavování vrací na televizní obrazovky. Již v pondělí by měla opět moderovat počasí na TV Nova.

Kráska byla již v pátém měsíci těhotenství, když o dítě přišla, což musela být pro ni i pro jejího partnera velká rána. Tomáš Rosický hned po tragédii zaslal do médií krátkou zprávu, v níž všechny novináře požádal o ohleduplnost k celé rodině, kterou událost silně zasáhla.

Čtěte také


Radka Kocurová si vzala dovolenou, aby se dala do pořádku po fyzické a především psychické stránce. Je pochopitelné, že návrat do televize bude pro ni hodně složitý, protože na její osobu teď budou upřeny nejen zraky diváků, ale také pohledy kolegů z TV Nova.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Radka Kocurová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, televizní moderátorky, moderátorky, české moderátorky, Radka Kocurová fotky, TV Nova, sportovci, fotbalisté, čeští fotbalisté, čeští sportovci, moderátorky počasí, české moderátorky počasí, Radka Kocurová foto, Radka Kocurová Nova, Radka Kocurová TV Nova, Radka Kocurová přítel, Radka Kocurová partner, Radka Kocurová milenec, Radka Kocurová těhotenství, Radka Kocurová dítě, Radka Kocurová matka, Tomáš Rosický otec, Radka Kocurová tragédie, Radka Kocurová potrat, Radka Kocurová návrat
TOPlist