Radka Kocurová má deprese: Zemřel jí otec!

03.02.2011

Modelka a moderátorka Radka Kocurová (30) prožívá velmi smutné období svého života! Před dvěma týdny jí zemřel její milovaný táta, který prohrál boj se zákeřnou nemocí.


Radka Kocurová
Foto: TV Nova

Vicemiss ČR 2002 a rosnička TV Nova Radka Kocurová (30) tátovu smrt nese velmi těžce, a tak není divu, že o ní odmítá hovořit s médii. Nemoc se totiž u jejího otce objevila už před dvěma lety, šlo tedy o vleklou chorobu, která psychiku půvabné modelky velmi poznamenala.

Radčin přítel, fotbalista Tomáš Rosický (30), který toho času hraje za londýnský Arsenal, ji sice může utěšovat, ale jen na dálku. Fotbalová sezona je totiž v plném proudu a Tomáš nemůže vynechat žádný důležitý zápas.Radka Kocurová moderuje na TV Nova počasí již pár let a dokonce za za něj získala cenu Rosničky. Je patronkou kampaně Dejme týrání dětí červenou kartu a tváří Nadace Naše dítě.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Tomáš Rosický, Radka Kocurová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, televizní moderátorky, moderátorky, předpoved počasí, české moderátorky, TV Nova, moderátorky počasí, české moderátorky počasí, Radka Kocurová foto, Radka Kocurová photo, Radka Kocurová smrt otce, Radka Kocurová tatínek, Radka Kocurová otec, Radka Kocurová táta, Radka Kocurová father, Radka Kocurová úmrtí otce, Radka Kocurová smutek, Radka Kocurová deprese, Radka Kocurová moderování, Radka Kocurová Nova, Radka Kocurová TV Nova, úmrtí v rodině, smrt v rodině
TOPlist