Radek John se vrací na televizní obrazovky v pořadu Bez cenzury!

05.03.2013

Moderátor a politik s nezaměnitelnou dikcí bude opět tepat nešvary - tentokrát na TV Barrandov! Radek John (58) se po neúspěchu v politice a ve straně/sektě Věci veřejné vrací do vod, které dobře zná. Bude uvádět nový investigativní pořad Bez cenzury, která bude poprvé odvysílán v útětý 5. března.

Radek John
Zdroj: TV Barrandov

Selhání politiků, podvody páchané na nás všech, finanční pasti, praktiky lichvářů či obchodníků s drogami, korupční kauzy, krádeže nebo nespravedlivá obvinění – to je jen zlomek témat, kterým se bude věnovat nový investigativní pořad TV Barrandov

V každém vydání publicistického pořadu Bez cenzury může divák očekávat tři reportáže v široké žánrové paletě od odhalování korupčních kauz a kriminálních činů přes reportáže o obětech exekutorů a nejrůznějších nepoctivců až po příběhy, nad kterými zůstává rozum stát a člověk se zdráhá uvěřit, že se skutečně staly.

Radek John, který je zároveň moderátorem, dramaturgem i reportérem pořadu, nepopírá, že při jeho přípravě se inspiroval v zahraničí - v americkém pořadu 60 Minutes.

Bez cenzury se od konkurenčních pořadů bude lišit zejména formou. Nebude mít žádné studio, všechno, včetně spojovacích materiálů, se natáčí v exteriérech mezi lidmi, což podle tvůrců jen podtrhuje reálnost kauz, jež se v reportážích odhalují.

V prvním díle pořadu, který TV Barrandov odvysílá v úterý 5. března ve 20 hodin, uvidíte velkou reportáž o kauze solárních elektráren. Další reportáž vám odhalí, co všechno se odehrává v noci na pražském Václavském náměstí. A na závěr se můžete podívat, jak slovenské zákony rozhodují o životě a smrti nevinných zvířat.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Radek John

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, novináři, Politici, čeští politici, nevěra, čeští novináři, TV Barrandov, Radek John fotky, Věci veřejné, radek john foto, Radek John TV Barrandov, radek john televizní pořad, Radek John Bez cenzury, radek john politika, radek john změna profese, Bez cenzury TV Barrandov
TOPlist