Radek John a Bára Štěpánová byli milenci!

03.12.2010

Politik a novinář Radek John (55) a herečka Bára Štěpánová (50) si byli kdysi velmi blízcí! Jejich milenecký poměr trval někdy v půlce osmdesátých letech!


Radek John
Foto: wikipedia.org

Filmový producent Michal Hrzán na svého kamaráda Radka prozradil skutečnost, která ho jistě nepotěší! Proč to ale vytahuje až teď, bezmála po třiceti letech? Jistě by se našly lepší věci, co by ho mohly poškodit nebo naopak vyzdvihnout ...

Radek John údajně měl v polovině osmdesátých let, tedy v době těsně před svatbou se Zlatou Adamovskou, milostný poměr s prsatou herečkou Bárou Štěpánovou, kterou známe z pentalogie o básnících nebo z filmu Tisícročná včela.

Čtěte také


Ministr vnitra Radek John ovšem nemá čas řešit nějaké staré aférky (se starou herečkou), protože se musí věnovat politické práci. V současné době nejsou známy žádné jeho milenky. Má sice nemaželskou dceru, ale tu zplodil v době svého manželství s herečkou Zlatou Adamovskou, s níž se na jaře rozvedl.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Zlata Adamovská, Bára Štěpánová, Radek John

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, novináři, Politici, čeští politici, nevěra, šokující odhalení, manželské problémy, zlata adamovská fotky, Radek John, čeští novináři, nemanželská dcera, Radek John fotky, Věci veřejné, Michal Hrzán, radek john photos, radek john nevěra, radek john milenka, radek john milenky
TOPlist