Quentin Tarantino natáčí v Praze s Ennio Morriconem!

20.07.2015

Dvě obrovské legendy světového filmu se právě nyní nacházejí v Praze! Nejde o nikoho menšího než nejslavnějšího filmového skladatele Ennio Morriconeho (86) a kultovního režiséra Quentina Tarantina (52)!

Ennio Morricone
Zdroj: Jan Malý
 

Musíme snad ty to dvě osobnosti připomínat? Ennio Morricone měl nedávno v O2 Aréně koncert s filharmonickým orchestrem, se kterým připomněl melodie z filmu Tenkrát na západě, Hodný, zlý a ošklivý a dalších, tedy ty nejkrásnější filmové melodie, které byly kdy složeny.

Nyní nahrává v Praze s Quentinem Tarantino a opět s Českou filharmonií hudbu k Tarantinově novému filmu. Ten by se měl opět odehrávat na divokém Západě: „Jsou v Praze. A oba! Quentin Tarantino & Maestro Ennio Morricone nahrávají s Českým národním symfonickým orchestrem filmovou hudbu k westernu The Hateful Eight.

ČNSO si velký Ennio vybral sám a je to velká pocta pro české muzikanty,“ uvedl Janis Sidovský, mluvčí Českého národního symfonického orchestru. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ennio Morricone, Quentin Tarantino

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Quentin Tarantino foto, Ennio Morricone foto, Ennio Morricone Praha, Ennio Morricone Česko, Quentin Tarantino online, Quentin Tarantino filmy, Quentin Tarantino tvorba, Quentin Tarantino nové filmy, Quentin Tarantino Praha, Quentin Tarantino v Čechách, Česká filharmonie, Ennio Morricone Česká filharmonie, Ennio Morricone tvorba, Ennio Morricone fotografie, symfonický orchestr
TOPlist