Půvabná jako princezna. Jak to, že je Klára Issová sama?

29.05.2016

Tak tomuhle prostě nerozumíme. Jedna z našich nejkrásnějších hereček, dívka s nejnádhernějšíma a nejhlubšíma očima, Klára Issová (37) je stále singl. Jak je to možné?

Klára Issová
Zdroj: Facebook

Klára právě natáčí film Všechno, nebo nic a na snímcích z natáčení jí to neobyčejně sluší. Kláře bylo 37 let, ale od doby, kdy natočila jako náctiletá Indiánské léto, se příliš nezměnila a když už, tak jen k lepšímu.

Posledním známým mužem, který se po jejím boku objevoval, byl režisér David Ondříček (46). Toho jí nakonec přebrala sestřenice Martha Issová (35), což mezi dívkami udělalo na pěkně dlouho zlou krev.

Klára Issová
Zdroj: Facebook

Klára nedávno prohlásila, že je jí jedno, že je singl, vnitřně je prý v pohodě, takže věří, že na ni někdo čeká. A bychom to sympatické a krásné herečce velmi přáli! 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Klára Issová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české krásky, nejkrásnější herečky, Klára Issová sexy, Klára Issová foto, nejkrásnější české herečky, Klára Issová fotografie, Klára Issová online, Klára Issová vztah, Klára Issová sestřenice, Klára Issová partner, Klára Issová natáčení, Klára Issová film, Klára Issová nový film, Klára Issová muži, Klára Issová David Ondříček
TOPlist