První fotky k novým X-menům ukazují nahou Sophii Turner

11.12.2017

Časopis Entertainment weekly zveřejnil na své obálce nahou hvězdu seriálu Hra o trůny Sophii Turner (33). Jedná se o první exkluzivní fotografie z nově připravovaného filmu X-Men: Dark Phoenix.

Sophie Turner
Zdroj: Entertainment weekly
 

Děj se odehrává deset let po filmu X-Men: Apokalypsa v roce 1992. Doktor Charles Xavier se dostává do popředí, když se objeví na obálce časopisu Time a s nově objeveným egem začne tým posílat na stále extrémnější akce.

Jednou takovou akcí je mise do vesmíru, která je tak náročná, že v naší milované Jean Grey probudí její hrozivé alterego Phoenix. Herečka Sophie Turner se na roli připravovala studováním nemocí jako rozdvojená osobnost.
Herec James McAvoy (38) o filmu řekl: "Bude to pravděpodobně nejvíce emocionální díl série X-men. Budeme svědky mnoha utrpení a obětování se."

Jako antihrdinka se představí Jessica Chastain (40) v roli Liliandri, která Phoenix brutálně manipuluje. Na naše oblíbené hrdiny, jako je Professor X (James McAvoy), Magneto (Michael Fassbender), Mystique (Jennifer Lawrence), Beast (Nicolas Hoult), Storm (Alexandra Shipp) atd., se můžeme těšit v listopadu příštího roku. Podle těchto nových plakátů to opět bude epická podívaná!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sophie Turner, James McAvoy

Kategorie:
Filmy, Nahé celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
nahé herečky, odhalené celebrity, mutanti, X-Men: Dark Phoenix, filmy o mutantech, mutanti další díl, Sophie Turner X-Men, Sophie Turner filmy
TOPlist