První fotka Jona Hamma jako Archanděla Gabriela

08.12.2017

Minulý měsíc se svět dozvěděl, že geniální kniha Neila Gaimana a Terryho Pratchetta Dobrá znamení se dočká televizní adaptace. Půjde o šest epizod koprodukce BBC a Amazonu a měla by vyjít někdy v roce 2019 na Amazon Prime Video a BBC Two. 

Jon Hamm
Zdroj: Amazon
 

Máme se na co těšit, protože úžasná knižní předloha báječně spojuje humorně filozofický náhled na život Terryho Prattchetta a Neila Gaimana, který osobně obsadil Jona Hamma (46), jako Archanděla Gabriela. 

V příběhu se představí Michael Sheen (48) jako Anděl Aziraphal a David Tennant (46) jako démon Cowley. Tyto dvě postavy si docela zamilovali ten náš svět a jsou dost naštvaní, když se antikrist rozhodne Zemi zničit. 

Gabriel je vysoký, vypadá skvěle, má obrovské charisma a vždy je perfektně oblečen. Přesně jako herec Jon Hamm. V knize má sice Gabriel jako posel boha méně prostoru, ale za to ve filmové adaptaci má pěkně šťavnaté scény. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jon Hamm

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
BBC, Amazon Prime Video, BBC produkce, Terry Prattchett, Neil Gaiman, Archanděl, Anděl Aziraphal, filmy o andělech, televizní adaptace, Jon Hamm seriály, Dobrá znamení, Dobrá znamení kniha, Dobrá znamení adaptace, Dobrá znamení televize
TOPlist