První dáma Francie Carla Bruni porodila dceru!

20.10.2011

Manželka francouzského prezidenta přivedla na svět své druhé dítě! Carla Bruni-Sarkozy (43) porodila dceru na soukromé pařížské klinice Muette. Jméno dítěte nebylo zatím zveřejněno.

Carla Bruni
Zdroj: Bioscop


Carla Bruni (43) získala díky svému potomkovi jedno zajímavé prvenství. Je to poprvé v dějinách Francouzské republiky, kdy se prezident, tedy Nicolas Sarkozy stal v době výkonu funkce otcem. O těhotenství první dámy se spekulovalo už minimálně rok, ale teprve v květnu 2011 prozradil otec francouzského prezidenta Pál Sarközy, že jeho snacha opravdu čeká dítě.
Čtěte také


Nicolas Sarkozy i jeho žena se totiž odmítali k otázce dítětě vyjadřovat. Bývalá modelka a zpěvačka, která se za francouzského prezidenta provdala v únoru 2008, se tak stala podruhé v životě matkou. Jde však o první dítě prezidentského páru. Je jenom otázkou, zda jej hlava státu využije v nadcházející kampani k prezidentským volbám, které Francii čekají na jaře 2012.

Čtěte také


Carla Bruni, která nedávno novinářům oznámila, že jim dítě nikdy neukáže, má již desetiletého syna jménem Aurélien, jehož otcem je filozof Raphaël Enthoven. Její manžel Nicolas Sarkozy je daleko plodnější - ze dvou předchozích manželství má totiž už tři syny. Jde tedy o čtvrté dítě a zároveň první dceru současného francouzského prezidenta.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Carla Bruni

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, krásky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, zahraniční herečky, francouzské celebrity, italské modelky, Carla Bruni-Sarkozy, první dáma francie, francouzské herečky, francouzské modelky, Carla Burni video, Carla Bruni foto, Carla Bruni sexy, Nicolas Sarkozy, Carla Bruni těhotenství, Carla Bruni manžel, Carla Bruni dítě, Carla Bruni spekulace, francouzská média, Carla Bruni fotky, Carla Bruni porod dcery Carla Bruni těhotná, Carla Bruni porod dítěte, Carla Bruni dcera, Carla Bruni druhé dítě, Carla Bruni porod
TOPlist