Prsatá Dominika Mesarošová se přetahovala o chlapa!

07.06.2012

Silikonová kráska už má zase chutě, a tak hledá vhodnou oběť! Dominika Mesarošová (27), která se před časem rozešla s přítelem, proto v současnosti obráží jednu akci za druhou a snaží se najít nového partnera! Hodně štěstí, Domčo!

domi
Domča se přetahuje o svalovce s kolegyní!
Foto: David Novotný

Dominika Mesarošová (26) se nedávno zúčastnila prezentace finalistů soutěže Muž roku 2012 a svým nesilikonovým okem obhlížela, kdo z hošanů by mohl být vhodným partnerem pro život (nebo společníkem aspoň na pár neděl).

Čtěte také

Jak je jejím zvykem, silikonová modelka co nejvíce vystavovala dekolt, aby pány navnadila, ale chlapci si spíše hleděli svých svalů, než přítomných žen. Nakonec se kráska musela o jednoho takového finalistu přetahovat nebo chcete-li "poprat" se zpěvačkou Mistou.

domi

Dominika má taky slušný dekolt!
Foto: David Novotný

Jenže zlomyslný mladík nakonec nedal ani jedné a navíc Domča jako porotkyně musí zachovávat nestrannost a nikomu nenadržovat, i kdyby byla sebenadrženější! Jen doufejme, že už vyrostla z naivních dětských střevíčků a nehledá padesátiletého bohatého milence. Poté, co okoukla svalnaté finalisty, je prý ochotná spokojit se i s něčím mladším. Jen když bude bohatý a černovlasý ...

O tom, kdo se stane novým Mužem roku, se rozhodne 24. srpna 2012 ve východočeském Náchodě. Apropo, v tomto roce budou v porotě soutěže samé umělotiny - kromě Dominiky bude totiž členkou poroty též Vlaďka Erbová nebo Julie Zugarová! Hoši, těšte se!

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
10 antifanoušků
Celebrity:
Dominika Mesarošová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Dominika Mesárošová foto, Dominika Mesárošová prsa, Dominika Mesarošová fotky, silikonové krásky, Dominika Mesárošová sexy, silikonové modelky, Dominika Mesarošová silikony, Dominika Mesarošová muž roku, Dominika Mesarošová ňadra, Dominika Mesarošová větší prsa, Dominika Mesarošová větší ňadra, Dominika Mesarošová porota
TOPlist