Prsa roku 2009 podle britských čtenářů

15.01.2010

Čtenáři britského deníku Sun zvolili prsa Keeley Hazell. Britští čtenáři vybírali ženu s nejkrásnějším poprsím a vítězkou se stala modelka Keeley Hazell (23) s nádhernými trojkami.

Podle údajů The Sun dal vítězce hlas každý pátý účastník ankety.

Keeley Hazell (23), modelka
Prsatá kráska zdobí už šest let stránky britských časopisů a katalogů. Když v roce 2007 nafotila kalendář, prodalo se ho hned první den třicet tisíc kusů.

Keeley Hazell - galerie a videa zde!

keeley3

Cheryl Cole (26), zpěvačka
Zpěvačka kapely Girls Aloud píše i texty písní, navrhuje šaty a zkouší štěstí i jako spisovatelka. Její krásně tvarované dvojky sice pánům učarovaly, ale Cheryl si vydělala už 700 milionů korun, aniž by je ukazovala na každém rohu.

8090-cheryl_cole_best_boobs_show_business

Katy Perry (25), zpěvačka
Americká popová zpěvačka se prosadila před třemi lety a na většině svých vystoupení se schválně předklání, aby všichni viděli její dekolt.

Kate Perry - videa a galerie zde.

katy-perry-bikini-1-02

Kdopak by vyhrál takovu anketu v ČR?

Fandím
30 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Katy Perry, Keeley Hazell

Interpreti:
The Sun

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, Zahraniční celebrity, nahé modelky, zahraniční modelky, Nahé celebrity, americké zpěvačky, zahraniční herečky, celebrity nahoře bez, Keeley Hazell nude, nude photos, celebrity topless, zahraniční celebrity topless, Keeley Hazell prsa, Kate Perry, Kate Perry nude, Cheryl Code, ňadra roku, prsa roku, nejhezčí prsa, nejkrásnější prsa
TOPlist