Profesionální wrestler John Cena má hrát videoherního Duke Nukema!

26.01.2018

 „Jsem tady, abych žvejkal žvejkačku a nakopával zadky. A žvejky mi právě došly.“ Takové a další drsňácké hlášky chrlí videoherní Duke Nukem jednu za druhou. Od roku 1991, kdy vyšla první hra, střílí mimozemšťany a mutanty hlava nehlava a teď má navíc blonďatý svalovec políčeno i na svůj vlastní film.

Bude určitě zajímavé sledovat, jestli se Duke Nukem podaří vymanit z trendu, který trápí téměř všechny filmy podle videoher. Tím trendem je to, že jsou jednoduše řečeno špatné. Ať už jde o předloňský pokus o filmové zpracování série Assassin’s Creed či Max Payne z roku 2008, skutečně dobré filmy se mezi videohernímy adaptacemi hledají velmi obtížně.

O změnu ale snaží letošní Tomb Raider. Ten se, na rozdíl od svých předchozích filmů s Angelinou Jolie (42), pokusí podat příběh, který bude na videoherní poměry vcelku zakotvený v realitě. Tedy alespoň, co se schopností hlavní hrdinky týče. To samé však s největší pravděpodobnostní nemůžeme očekávat od Duke Nukema, který je sám o sobě parodií na „osmdesátkové“ akční hrdiny.

 

Možné „realističnosti“ nenahrává ani fakt, že si hlavní roli svalnatého stroje na hlášky střihne wrestler John Cena (40). V poslední době hraje totiž bývalý zápasník spíše role, které jsou parodické. Vloni si zahrál například ve filmu Táta je doma 2 a v roce 2015 si zahrál milence Amy Schumer (36) ve filmu Vykolejená.

S největší pravděpodobností se proto se můžeme těšit na hromadu explozí, velkých zbraní a drsných hlášek, pro které je Duke známý především.

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
wrestleři, hry, filmy podle her, John Cena, legendární hry, herní předlohy filmů, Duke Nukem, Duke Nukem hra, Duke Nukem film, Duke Nukem John Cena
TOPlist