Proč se zabila přítelkyně M.Jaggera? Profesně se jí nedařilo

19.03.2014

Před dvěma dni se oběsila přítelkyně Micka Jaggera, módní návrhářka L’Wren Scott, kterou našli v jejím newyorském bytě. V současné době se ukazuje, že se Mickově přítelkyni profesně zřejmě příliš nedařilo.

Mick Jagger
Zdroj: Wikipedia.org

Na první pohled by v L’Wren nikdo zlomeného člověka nehledal. Na blížíce se padesátku vypadala skvěle, s Mickem chodila již několik let, její krásné šaty nosily celebrity… Na bližší pohled se však dovídáme, že vše tak růžové nebylo.

Čtěte také

L’Wren Scott totiž trápily značné dluhy, její firma neprosperovala. Ačkoliv nedávno najala svého bratra, aby firmu vyvedl z finanční krize, nepodařilo se a dluhy rostly. A to tak, že si ani nemohla dovolit zaplatit módní přehlídku, kterou plánovala.

Návrhářka s majestátní postavou, vedle které vypadalo spousta hvězd jako skrčci, měla podle některých zpráv také trpět tím, že s ní Mick Jagger neplánoval manželství. Na rozdíl od Micka byla L’Wren Scott bezdětná, což ji prý také mrzelo.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mick Jagger

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
smrt, módní návrhářky, úmrtí celebrit, Přítelkyně Micka Jaggera mrtvá, Přítelkyně Micka Jaggera smrt, Přítelkyně Micka Jaggera oběšení, Mick Jagger přítelkyně, Mick Jagger přítelkyně mrtvá, Mick Jagger přítelkyně smrt, návrhářka L’Wren Scott, L’Wren Scott mrtvá, L’Wren Scott smrt, L’Wren Scott oběšení, oběšení, úmrtí oběšením, slavné návrhářky
TOPlist