Pro vítězství udělají cokoliv? Adeptky na Miss musely jezdit polonahé v metru

13.01.2017

Kandidátky na letošní Českou Miss musely strpět pěknou kosu a také menší ostudu... Což odsoudil i Libor Bouček(36), dlouholetý moderátor Miss. 

Zdroj: Instagram

Kandidátky na Miss se musely navléci do plavek a vzápětí nastoupit do metra, kde natáčely náborové video. Dívkám muselo být v šíleném mrazu, který znova panoval, strašní zima, navíc v barevných plavkách působily jako pěkné exotky. Kandidátkám to ale zřejmě nevadilo, nikoliv tak moderátorovi Miss Liborovi Boučkovi.

"Nevím... S Českou Miss jsem strávil nádhernejch v podstatě osm let a nikdy na tuhle soutěž nedám dopustit a budu ji hájit... Ale nevím, co si o tomhle myslet... Zjistil jsem, že už nemám soudnost... Je to začátek mého konce? Asi jo... Každopádně nápad to tedy je. Jednoznačně," uvádí Libor Bouček. Znamená to, že u podobných eskapád a Miss podobné úrovně už nechce být přítomný? 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Eva Čerešňáková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
modelky, ceske modelky, české krásky, český modeling, casting, casting na modelku, dívky v plavkách, mladé dívky v plavkách, české Missky, Česká Miss casting, Česká Miss, začínající modelky, mladé české modelky, české missky fotky, eva čerešňáková, eliška boučková, adeptky na Miss, české castingy
TOPlist