Princ Harry má zákaz přibližovat se k americkým dívkám!

10.11.2011

Mediální proutník princ Harry (27) nesmí svádět nevinné dívky v městečku uprostřed arizonské pouště! Člen britské královské rodiny zakončuje svůj vojenský výcvik ve Spojených státech a vypadá to, že asi odjede bez "zářezu"!

princ Harry
Zdroj: Isifa

Princ Harry (27), který je některými médii označován za "sukničkáře", odjel na dva měsíce do USA, kde chce dokončit svůj vojenský výcvik. Tréninkové středisko se nachází kousek od zapadákova jménem Gila Bend, jehož starosta nyní prostřednictvím médií slavného hosta důrazně varoval, aby se nepokoušel svádět místní dívky.

Starosta obce Ron Henry tvrdí, že v městečku žijí otcové, kteří jsou ochotní zajít do extrémů, aby ochránili své dcery. A ještě prince upozornil, že zde pobývá opravdu pár hezkých dívek, ale jsou to prý dobré křesťanky, které nechodí na večírky a rozhodně nejsou ochotny prosmilnit noc.

Čtěte také


Princ Harry musí mít z tohoto prohlášení hlavu v pejru a vůbec netuší, zda to starosta nemyslí ironicky. Obec Gila Bend totiž má pouhých 1700 obyvatel, je v ní jediný bar a hotel připomínající vesmírnou loď. Příležitostí ke svádění je zde tedy opravdu požehnaně!

Možná bude přece jenom lepší, když princ Harry stráví noci koukáním na západ slunce na poušti! A místní holky by si ještě mohly gratulovat, kdyby je taková partie vysvobodila z jejich zapdákova!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
princ Harry

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, krásky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, britské celebrity, britské modelky, americké krásky, proutník, princ Harry fotky, britská šlechta, zahraniční šlechta, Alžběta II, britský následník trůnu, následník trůnu, princ Harry foto, Florence Brudenell-Bruce, britští princové, princové, Princ Harry ženy, Princ Harry svůdník, Princ Harry milenky
TOPlist