Přijede Justin Bieber v srpnu do Prahy?

31.07.2011

Teenagerovský idol by se měl zúčastnit české premiéry dokumentu Never Say Never! Kanadský zpěvák Justin Bieber (17), který vloni vydělal v přepočtu 915 milionů korun, Prahu, resp. Českou republiku ještě nikdy nenavštívil.


Justin Bieber
Foto: Kevin Araniba, wikipedia.org

Justin Bieber (17), který patří mezi nejvíce vydělávající umělce na celém světě, by se (pokud opravdu přijede) mohl zúčastnit exkluzivní projekce dokumentu, která se bude konat 30. srpna v pražském kině Atlas. Distribuční společnost údajně chystá velké překvapení, tak doufejme, že nepůjde jen o pozdrav zpěváka přes telemost!

Americký dokument Never Say Never, který je sestřihem vystoupení Justina Biebera z koncertního turné v roce 2010 a mapuje vzestup této „teen“ hvězdy, má den po projekci vyjít v Česku i na DVD. V tuzemských kinech totiž dokument nebyl distribuován, snad z důvodu, že by o kanadského zpěváka nebyl mezi diváky zájem ...Na serveru filmových fanoušků CSFD má však dokument velmi nízké hodnocení a dokonce se umístil v žebříčku nejhorších filmů na 51. místě. Otázkou je, zda jej uživatelé opravdu viděli nebo jej hodnotí jen z důvodu nenávisti vůči Justinu Bieberovi, který má (jak známo) přibližně tolik příznivců jako odpůrců ...

Na jaře 2011 oznámil zpěvákův management, že Justin Bieber by měl vystoupit v holešovickém klubu SaSaZu 25. listopadu 2011.

Fandím
34 fanoušků
Nesnáším
47 antifanoušků
Celebrity:
Selena Gomez, Justin Bieber

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěváci, kanadské celebrity, youtube com, premiéra filmu, Justin Bieber foto, Justin Bieber photo, kino atlas, kanadští zpěváci, Justin Bieber zpěv, Justin Bieber music, Justin Bieber hudba, Justin Bieber lover, Justin Bieber dokument, Justin Bieber Praha, Justin Bieber Prague, Justin Bieber Never Say Never, Never Say Never
TOPlist