Přetáčky brzdí další Star Wars Story

26.12.2017

Solo, druhý ze spin-offů ze světa Star Wars nabírá zpoždění. Lucasfilm totiž těsně před koncem natáčení filmu o Hanu Solovi vyhodil režisérské duo Lord – Miller a místo nich najal Rona Howarda (63). Režiséři jsou sice propouštěni běžně, ale tak těsně před dokončením díla to moc obvyklé není. Nové informace nyní naznačují, jak byla situace vážná.


Jak bude vypadat vizuál nového filmu ze světa Star Wars je zatím ve hvězdách.

„Velmi použitelné záběry…“

Zmínění režiséři byli od filmu vyhozeni především kvůli odchýlení se od původního záměru a nasměrovali film do příliš komediálních vod. Ron Howard po prostudování jejich práce prohlásil, že jde o použitelný materiál a nebude snad třeba více přetáček. Proto nejen odbornou veřejnost mate prozatímní absence marketingu k filmu, který má premiéru 25. května 2018.

Ron Howard

Ron Howard se do přetáčení Sola pustil s takovým elánem, že přetočil málem celý film!

Konečně někdo, kdo ví, co dělá!

Důvodem prodloužené produkce má být rozsah přetáčených scén. Podle dobře informovaných zdrojů se přetáčelo na 80 % již natočených záběrů, což je v porovnání s podobnými případy neskutečné číslo. Podle Paula Bettanyho, který v Solovi hraje, však nebyl důvodem tak masivních přetáček tristní stav filmu, ale absolutní důvěra, kterou si Ron Howard získal u štábu i Lucasfilmu.

Woody Harrelson

Jestli nějaký film netrpí nedostatkem hvězd, pak je to Solo.

Teoretická bomba

Film o nejlepším vesmírném pašerákovi všech dob vzbuzuje velká očekávání už jenom při letmém pohledu na zainteresované herce, scénáristy, nyní i režiséra. Dialogy od Lawrence Kasdan (68), scénáristy Impérium vrací úder, totiž budou na plátně odříkávat například Thandie Newton (45), Emilia Clarke (30), Phoebe Waller-Bridge (32), Donald Glover (34), Alden Ehrenreich (28), Woody Harrelson (56), nebo již výše zmíněný Paul Bettany (46). To už je solidní sestava.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Woody Harrelson, Paul Bettany, Ron Howard, Emilia Clarke

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
sci-fi, Hvězdné války, Han Solo, sci-fi filmy, Star Wars, spin-off filmy, spin-off, Star Wars Solo, Han Solo film, Lucasfilm, Ron Howard filmy, Ron Howard Solo
TOPlist