Premiéra Lídy Baarové jako přehlídka nevkusu

21.01.2016

Svůj typický nevkus ukázal na premiéře Lídy Baarové režisér Filip Renč (50). Na slavnostní událost se dostavil v obyčejné košili a džínách!

Filip Renč
Zdroj: Profimedia.cz

Na tuhle premiéru si mnohé braly velké večerní a muži smoking. Příkladem skvěle vystylované dvojice je třeba Jan Revai (41) a jeho manželka Zuzana Šulajová (37).

Režisér, tedy nejdůležitější osoba večera, však událost dokonale odbyl a pohřbil ji děsivou lesklou košilí… Navíc v košili měl zaboduntý odznak s runou, tedy znakem podivného Landova bratrstva… Copak tíím asi chtěl na filmu, který vypráví o nacistickém Německu říci? 

A nebyl zdaleka sám, i takový Ivo Rittig (53) se oblékl do džínů a trička, což jeho hřmotné figuře opravdu nesedí. Jeho mladičká manželka si oděla zcela jistě velmi drahý, ale jejímu typu naprosto neslušící a kýčovitý kabát… Zkrátka a dobře, premiéra byla celkem horor… 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Filip Renč

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české filmy, móda celebrit, čeští režiséři, filip renč foto, česká kinematografie, české celebrity online, móda, lída baarová film, Filip Renč filmy, české celebrity styl, móda českých celebrit, premiéry filmů, Lída Baarová premiéra, Filip Renč Lída Baarová, Filip Renč fotografie, Filip Renč online, Landova bratrstvo
TOPlist