Premiéra filmu Zneužívaný: Nafouknutá bublina praskla!

27.09.2011

Včera večer se za obrovského zájmu médií konala v pražské Lucerně premiéra "dokumentu" Zneužívaný! Mediální bublina konečně praskla a diváci tak spatřili ono úchvatné dílko, které vzbudilo tolik vášní!

Ivanna Benešová
Zdroj: Isifa

Když člověk přišel kolem půl sedmé večer do pražského kina Lucerna, nabyl dojmu, že se zde musí konat minimálně premiéra filmu držitele Českého lva. Omyl - to jen jedna šikovná blondýna a zdatná mediální manipulátorka zinscenovala "premiéru" svého osvětovo-komediálně-tragického snímku, který doufejme Lva nikdy nezíská! Nikoli kvůli mediální mystifikaci, ale kvůli svým mizerným kvalitám ...

zneuzivany
"Filip Zahradil": Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká ...
Foto: Ivanna Benešová

První zajímavostí bylo, že na premiéru jste se dostali buď jako píšící novináři nebo jako majitelé slevových kupónů ze slevových portálů. My jsme naštěstí patřili do první kategorie. Kde taky takhle pozdě večer shánět slevový kupóny?


Čtěte také

 

Na pódium kina nejprve vstoupily moderátorky Eva Decastelo a Lejla Abbasová (která tradičně polykala koncovky, takže jí nebylo rozumět) a rozhovořily se o tom, jak "zlí novináři" o tom filmu ošklivě psali (zvlášť když jim režisérka sama posílala tiskové zprávy, v nichž nafukovala jak mohla). Když pak ještě přišel kameraman s ruským přízvukem, kterému také nebylo rozumět, začali jsme si myslet, že jsme svědky nepodařeného happeningu, na jehož konci všechny novináře postříkají vodou z hadice a půjde se domů.

Ale kdepak! Ivanna Benešová měla všechno promyšlené. Její pověst sice utrpěla tím, jak arogantně a zpupně se chovala dvě hodiny předtím při rozhovoru na TV Metropol, ale jinak to byla premiéra se vším všudy, včetně historek z natáčení, které bylo opravdu děsivé, jak všichni spolupracovníci rádi potvrdili. "Režisérka" nezapomněla zdůraznit, že učí film na jedné škole (kde proboha - na základní škole v Horní Dolní?) a když pak člověk ještě slyšel z úst moderátorky Lejly Abbasové, že "jde prosímvás o film kontroverzní", otvírala se mu kudla v kapse!


Galerie


Naštěstí nakonec nebylo nutné vytahovat žádné řezné zbraně, protože nám konečně pustili ten tzv. kontroverzní film. Nehodlám zde recenzovat celý snímek (to učiním později), jen se chci ještě zmínit o zvláštní schizofrenii, kterou trpí režisérka filmu.

anna
Skutečná manželka hlavního hrdiny byla s hereckým výkonem svého muže spokojená!
Foto: ShowBiz.cz

Kvůli "exkluzivní smlouvě" s TV Prima nám Ivanna Benešová totiž ani po skončení filmu nemohla prozradit, jak to ve skutečnosti bylo, i když mnohé naznačil nejen film, ale hlavně samotný konec. A hlavně všecho už vykecali novináři v minulých dnech. Takže jen ve zkratce: Filip Zahradil existoval, ale nebyl to ten, co hrál ve filmu, ale jinej, ten umřel, ale ten co hrál ve filmu, chtěl taky umřít, jenže Ivanna to nechtěla a spíš si hrála na Helenu Třeštíkovou a pořád lezla do záběru a nakonec ten malej kluk musel mamince umejt záda! Pokud tomuto stručnému výtahu nerozumíte, zajděte si na film do kina!


Čtěte také

 

Jen pro pořádek dodávám, že v kavárně Lucerna během premiéry chodily dámy nalíčené jakoby měly modřiny (vskutku nevkusné vzhledem k tématu filmu - tohle není Avatar, dámo!) a pánové z ochranky v tričcích s nápisem "zneužívaný" (proč na sebe prozrazovat takové intimnosti?). Monokla měl dokonce i představitel malého Filipa, který pobíhal mezi lidmi a nabízel jim placičky s logem filmu. Toho ostatně využil i kritik František Fuka a zvěčnil ho na svůj věčný fotoaparát. 

zneuzivan
Filip Zahradil alias Petr Ticháček obklopen tvůrci filmu!
Foto: Ivanna Benešová

Co říci závěrem? Bublina splaskla, jedná vcelku pohledá blondýna si splnila svůj sen být filmovou hvězdou a novináři byli poučeni, že nesmí všemu věřit. Anebo to byla úplně jinak - film se povedl, režisérka vstoupí do dějin kinematografie a novináři jsou úplně blbí, když věří tiskovkám!

P.S.: Když vidíte, jak se sebevědomá Ivanna Benešová, která ani nevystudovala filmovou školu, nechává fotografovat jako filmová star na schodech vedoucí do kavárny s davy novinářů v pozadí, máte smíšené pocity, resp. cítíte se tak trochu zneužitý. :-)

MK

Fandím
16 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ivanna Benešová

Filmy:
Zneužívaný

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české filmy, Právě v kinech, dokumenty, české dokumenty, Zneužívaný dokument, Zneužívaný premiéra, Filip Zahradil, Ivanna Benešová, Ivanna Benešová film, Ivanna Benešová Zneužívaný, Ivanna Benešová mystifikace, Ivanna Benešová režie, Ivanna Benešová podvod, Ivanna Benešová média, Ivanna Benešová kampaň, Ivanna Benešová dokument, Zneužívaný film, Zneužívaný mystifikace, Zneužívaný podvod, Petr Ticháček, Zneužívaný trailer, Zneužívaný ukázka, Zneužívaný video, Zneužívaný foto, Zneužívaný fotky
TOPlist