Premiéra filmu This is it - Michael Jackson znovu na scéně!

28.10.2009

Dnes má premiéru film Michael Jackson`s THIS IS IT! To je ono! Ano, tak se jmenuje hudební dokument, který nabídne Jacksonovým fanouškům a milovníkům jeho hudby unikátní pohled do zákulisí připravovaného představení, které se mělo stát hudební událostí nejen tohoto roku ...

Dne 25. června roku 2009 však král popu náhle zemřel, a tak se tento film stane prakticky poslední poctou jeho hudbě a jemu samotnému. Především konečně na vlastní oči uvidíme, jak se Jackson připravoval na sérii koncertů, která se měla konat v létě roku 2009 v londýnské O2 Aréně.

[gallery=548]

Hudební snímek, jehož cellý název zní "Michael Jackson`s THIS IS IT" vznikl na základě více než stovky hodin filmového materiálu, který byl pořízen během zkoušek. Diváci budou mít příležitost nahlédnout nejen do soukromí popové hězdy, ale uvidí také Jacksonovy nejlepší a nejslavnější skladby. Film režíroval Kenny Ortega, který byl dlouhá léta tvůrčím partnerem Michaela Jacksona a byl i režisérem připravované londýnské show.Snímek Michael Jackson's This Is It, který poskytne celostný pohled na umělcovu kariéru a bude obsahovat rozhovory s některými z Jacksonových nejbližších přátel a spolupracovníků, je film vskutku unikátní, neboť se bude promítat v kinech po celém světě jen dva týdny, resp. šestnáct dní. Už předprodeje lístků naznačují, že půjde o jeden z kasovních trháků roku.

Dnešní den (28. říjen) je sice státním svátkem pro celou Českou republiku, ale rovněž státní svátek pro miliony fanoušků Michaela Jacksona na celém světě. Snímek bude v kinech pouze dva týdny do 11. listopadu.

Zdroj: oficiální text distributora

[gallery=547]

Michael Jackson - další videoklipy zde.

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Michael Jackson

Kategorie:
Celebrity, Filmy,

Tagy:
zpěváci, Filmový showbiz, zahraniční zpěváci, Michael Jackson music, Michael Jackson 2009, Král Popu, zpěvák Michael Jackson, Michael Jackson vzpomínka, zpěvák, tanečník, umělec, zahraniční film, Michael Jackson film, This is it, film This is it Michael Jackson, This is it online, this is it ke shlednuti, this is it trailer, premiéra filmu
TOPlist