Premiéra Anthropoidu přilákala sexy Cilliana Murphyho

29.09.2016

Na den naší státnosti měl premiéru film Anthropoid o důležitém momentu naší historie, přijel na ni Cillian Murphy (40), který hraje parašutistu Josefa Gabčíka, Jamie Dornan (34) si bohužel čas neudělal. 

Cillian Murphy
Zdroj: Profimedia

Film, který by mohl být světovým trhákem, měl svou světovou premiéru v Karlových Varech na festivalu, kde se prvně veřejnost o natáčení tohoto filmu před rokem dozvěděla. Na den svatého Václava proběhla premiéra v Praze a film už běží v kinech. Na premiéru přijel ze zahraničních hvězd režisér Sean Ellis a také představitel hlavní role Cillian Murphy, který v současné době září také v seriálu Peaky Blinders. Přes sví hvězdné postavení působil nesmírně mile a skromně.

Ve filmu hraje se stejně starou Aňou Geislerovou, oba jsou o deset let starší než ve skutečnosti Gabčík a jeho dívka byli, ale nijak to nevadí. Přišla také Alena Mihulová, která v současné době nejenom v českých filmech dominuje. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Cillian Murphy

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
premiéry, Filmové novinky, filmové premiéry, Alena Mihulová film, Ana Geislerová filmy, Ana Geislerová nový film, Anthropoid film, Anthropoid natáčení, Jamie Dornan Anthropoid, Anthropoid Karlovy Vary, Anthropoid Jamie Dornan, Anthropoid Cillian Murphy, Sean Ellis Anthropoid, Anna Geislerová Anthropoid, Anthropoid londýnská premiéra, Sean Elliot Anthropoid
TOPlist