Přehlídka tetování a krásných dívek v novém klipu PSH

24.07.2014

Česká rapová skupina PSH natočila fungl nový videoklip na skladbu Já to říkal. Skladba je to velmi úderná a neméně úderný je také videoklip, ve kterém potěší přehlídka tetování a krásné mladé dívky.

Foto: Youtube

Videoklip byl natáčen v pražských ulicích – na Žižkově, ve Strašnicích, v Karlíně. Nechybějí pochopitelně typická zákoutí se stěnami pokreslenými sprejery, dokonce jeden z nich v klipu i po zdech sprejuje. Jestlipak šlo o legální místo?

V klipu si užijete také přehlídky tetování na nejrůznějších místech. A to nejenom na drsných mužích, ale také se zde objeví komplet potetovaný osmdesátiletý senior a také krásná děvčata potetovaná na nejrůznějších místech! A jsou zatraceně sexy!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Orion , Vladimír 518

Interpreti:
PSH

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
praha, krásné dívky, česká hudba, české videoklipy, sexy češky, tetování, čeští rappeři, PSH, český rap, české hudební novinky, PSH klip, PSH Já to říkal, Já to říkal klip, Já to říkal youtube, Já to říkal videoklip, Já to říkal song, Já to říkal online, PSH videoklipy, PSH nový videoklip, videoklipy Česko, hudební novinky Česko, PSH skupina, PSH kapela, tetování video
TOPlist