Před dvěma lety spáchala sebevraždu Iveta Bartošová

29.04.2016

Jsou to již dva roky, co Artur Štaidl (19) přišel o svou maminku, zpěvačku Ivetu Bartošovou. Zatímco Artur kráčí dále a je ve svém konání úspěšný, vdovec Josef Rychtář (58) se zřejmě nemůže z její smrti stále vzpamatovat.

Josef Rychtář
Zdroj: Youtube

Žádná další přítelkyně se po jeho boku neobjevila. Jeden čas za ním jezdila Vlaďka Šulekové (bývalá přítelkyně jeho soka Macury), ale ze vztahu nic nebylo. Josef Rychtář se stihl rozhádat se starším synem, takže ten používá jiné jméno a také soudit se svou bývalou manželkou Darinou, taže u nich doma musela několikrát zasahovat Policie.

Artur Štaidl
Zdroj: Youtube

To Artur má veselejší život. Již několik let žije se svým otcem, stihl si najít dívku a zpívá v metalcorové kapele, které je na hony vzdálená od popu jeho matky. 

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová, Josef Rychtář, Artur Štaidl

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české celebrity info, čeští zpěváci, artur štaidl, Iveta Bartošová syn, artur štaidl foto, Iveta Bartošová sebevražda, Iveta Bartošová smrt, Josef Rychtář foto, Josef Rychtář hádky, Artur Štaidl kapela, Iveta Bartošová fotografie, iveta bartošová úmrtí, Iveta Bartošová manžel, Josef Rychtář fotografie, Josef Rychtář syn, Iveta Bartošová muži, Josef Rychtář bývalá žena, Iveta Bartošová vdovec, Artur Štaidl zpěv
TOPlist