Pozor na drony! Enriqueho Iglesiase zranil jeden během koncertu

01.06.2015

Nedávno jsme vám přinesli zprávu o tom, jak je nebezpečné si pořizovat selfie, a to i ty na speciálních tyčích a nyní se ukazuje, že bez nebezpečí není ani další poslední výkřik narcisistické módy – dron. Tohle letadélko nedávno na koncertě poranilo Enriqueho Iglesiase (40).

Enrique Iglesias

Americký zpěvák koncertoval v mexické Tijuaně před 12 000 diváky. Koncert byl snímán také dronem, tedy automaticky řízeným malým letadlem s kamerou. V jeden moment letěl dron kolem Enriqueho, který po něm hrábnul, bohužel tak nešťastně, že ho vrtule letadla zranila na ruce.

Enrique Iglesias kupodivu koncert dozpíval se zkrvavenou rukou, kterou měl obvázanou, ale krev přesto obvazy jasně prosakovala. Poté se odebral na letiště, kde mu byla poskytnuta první pomoc, aby okamžitě odletěl do Los Angeles, kde vyhledal specialisty. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Enrique Iglesias

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
koncerty, americké celebrity, američtí zpěváci, Enrique Iglesias foto, Enrique Iglesias video, Enrique Iglesias online, Enrique Iglesias fotografie, Enrique Iglesias dron, Enrique Iglesias youtube, Enrique Iglesias videa, Enrique Iglesias dron video, Enrique Iglesias zranění, Enrique Iglesias zpěv, Enrique Iglesias koncert, Enrique Iglesias koncert video, Enrique Iglesias Tijuana, Enrique Iglesias show, videa koncerty
TOPlist