Poznáte populární zpěvačku coby zrzku?

20.02.2017

Zpěvačka Monika Absolonová(40) se vrhla do práce krátce po narození syna Tadeáše, nyní ji ale čeká první premiéra od porodu. 

Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia

Monika si střihne hlavní roli v muzikálu Funny Girl, který na Broadwayi proslavila Barbra Streisand. K této roli se Monika vrací, hrála ji již na jiném divadle a dokonce za ni dostala cenu Thalie. Nyní bude jejím partnerem Roman Zach. Kus režíruje Ondřej Sokol. 

Monika se tak vrací naplno do práce, a to patnáct měsíců po porodu. Nedávno se jí podařilo poněkud pobouřit ostatní maminky tím, že nazpívala reklamu na kojenecké mléko - rázem z ní byl podle ostatních matek nepřítel kojení. "Je jasné, že nejde o reklamu na konkurenci kojení, ale reklamu na konkurenci ostatním kojenckým mlékům!" uklidňovala situaci Monika. 

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české zpěvačky, české krásky, české muzikály, Monika Absolonová muzikál, české muzikálové zpěvačky, Monika Absolonová facebook, Monika Absolonová matka, Monika Absolonová syn, Monika Absolonová premiéra, Monika Absolonová funny girl, ondřej sokol funny girl, české celebrity muzikály, muzikál Funny Girl
TOPlist