Poznáte je? Jsou z oblíbeného seriálu, který je parodií na scifi…

10.03.2016

Jedná se o protagonisty seriálu Červený trpaslík! Tento seriál by se měl totiž po letech vrátit a potěšit své četné fanoušky. Jeho protagonisté pravda, trochu zestárli, ale srandy  si s nimi užijeme snad úplně stejně jako kdysi!

Craig Charles
Zdroj: Facebook

Seriál Červený trpaslík je britské provenience a ve známost vešel jako skvělá parodie na Star Trek, miliony fanoušků zbožňovaný a uctívaný. Přesto se i Červenému trpaslíku podařilo stát se legendou a najít si opravdu četné fanoušky.

Lister, Kocour, Kriťák a Rimmer jsou super čtyřkou přátel, jejichž hlášky jsou prostě nezapomenutelné. Fanoušky jistě potěší, že fotografie vznikla na place, kde se dotočila další série seriálu.  

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Chris Barrie, Robert Llewellyn, Craig Charles, Danny John-Jules

Filmy:
Červený trpaslík

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
britští herci, britské seriály, legendární seriály, Červený trpaslík seriál, sci-fi seriály, Červený trpaslík pokračování, Červený trpaslík youtube, Červený trpaslík videa, Červený trpaslík online, Červený trpaslík herci, Červený trpaslík protagonisté, Červený trpaslík díly, Červený trpaslík hlášky, Červený trpaslík scénky, Červený trpaslík nová série, seriál Red Dwarf, Red Dwarf pokračování, herci Velká Británie
TOPlist