Poslední písnička od Nirvany? Je to padělek a Courtney Love je pěkně naštvaná!

01.03.2015

Na internetu se nedávno objevila skladba, která se tvářila jako písnička od kultovní Nirvany. Fanoušci této kapely ale jásali předčasně, nyní už je jasné, že jde o padělek a zbylí členové Nirvany a vdova po Kurtovi skladbu jasně odsoudili.

Courtney Love
Zdroj: wikipedia.org

Ti, kdo skladbu na internet nahráli, si dali také záležet s tajuplným příběhem za touto skladbou. Prý se jim podařilo vloupat se Courtney Love (50) do počítače a zde našli skladbu, kterou Nirvana ještě s Kurtem nahrála, ale nechtěla vydat.

Podle Courtney je to naprostý nesmysl, žádnou nevydanou skladbu nevlastní a ani nebyla nikdy „hacknuta“. Fanoušci Nirvány a záhadných příběhů tak mají smůlu a musejí se spolehnout na skladby, které byly vydány před dvaceti lety. Anebo si Nirvanu připomenout v nejnovějším dokumentu o Kurtovi Cobainovi, který bude stanice HBO již brzo uvádět i u nás.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Courtney Love

Interpreti:
Nirvana

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké zpěvačky, Courtney Love foto, kurt cobain smrt, kurt cobain sebevražda, podvody, Nirvana kapela, Nirvana poslední písnička, Nirvana hity, Courtney Love fotografie, Kurt Cobain manželka, Kurt Cobain hity, Kurt Cobain píseň, Kurt Cobain poslední píseň, Nirvana poslední píseň
TOPlist