Pořídil si snad miminko? Honza Musil se chlubí novorozencem

16.06.2016

Moderátor Honza Musil (48) randí už nějaký ten týden s mladičkým přítelem a nyní se na Facebooku pochlubil fotkou s miminkem. To se ale nenarodilo jemu, nýbrž jeho dceři.

Jan Musil
Zdroj: Facebook

Na roli dědečka se Honza už delší dobu připravoval. Se svou dcerou z prvního manželství její těhotenství prožíval. Nyní je nadšený: „Je to skvělý pocit!“ rozplývá se nad svou první vnučkou, která dostala Sára.

Honza Musil se svou první rodinou vychází skvěle a to platí i o jeho první manželce. Ta přitom musela skousnout jeho comming out a to, že Honza začal veřejně chodit s mužem, ba že se dokonce za svého přítele oženil. S manželem se rozešel, nicméně chuť do manželství mu to prý nevzalo. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Musil

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští moderátoři, čeští gayové, čeští homosexuálové, homosexuální celebrity, gay celebrity, děti celebrit, Jan Musil foto, Jan Musil partner, Jan Musil gay, Jan Musil facebook, děti českých celebrit, Jan Musil děti, slavní čeští gayové, Jan Musil dědeček, Jan Musil otec, Jan Musil moderátor, Jan Musil soukromé fotky, Jan Musil dítě, Jan Musil miminko, Jan Musil vztah
TOPlist