Pořádná vzpruha na kurtu! Manželka Tomáše Berdycha Ester ukázala pořádný výstřih!

23.01.2016

Své vnady hrdě vystavila Ester Berdych Sátorová (24), jak se Tomášova manželka dnes jmenuje, v pěkně odvážných šatech. Takový pohled musí Tomáše na kurtu pěkně namotivovat na vítězství!

Ester Sátorová
Zdroj: Profimedia.cz

Vzali se loni v Monte Carlu. Modelka Ester Sátorová se prý s Tomášem Berdychem (30) znala vlastně od dětství, kdy si dokonce i pinkli. Mohlo by se zdát, že na svou vlastní kariéru Ester tak nějak kašle, když Tomáše doprovází na většinu turnajů. Není tomu ale tak. Například v Praze se účastnila finále modelingové soutěže a tam pro změnu doprovodil Tomáš ji.

Ester vypadala naprosto perfektně. Oblečená v sexy upnutých šatech posetých zelenými flitry s masivním výstřihem a byla jednoznačně královnou této akce! 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Tomáš Berdych, Ester Sátorová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Sexy modelky, krásné modelky, krásné české modelky, Tomáš Berdych partnerka, Ester Sátorová foto, čeští tenisti, Tomáš Berdych Tenis, Tomáš Berdych žena, Ester Sátorová online, Tomáš Berdych manželka, Ester Sátorová fotografie, Ester Sátorová žena, Ester Sátorová modelka, Ester Sátorová výstřih, Ester Sátorová styl, Ester Sátorová tělo, Ester Sátorová prsa, Ester Sátorová móda, Ester Sátorová manželství, manželky českých tenistů
TOPlist