Pořad Střepiny dostal novou dvojici moderátorů!

14.04.2011

Michaela Nová a David Vaníček budou novými tvářemi pořadu TV Nova! Jako první se ve Střepinách představí dosavadní reportér zpravodajství TV Nova David Vaníček.


Michaela Nová a David Vaníček
Foto: TV Nova

Jeden z nejsledovanějších zpravodajských pořadů TV Nova Střepiny budou střídavě moderovat současní reportéři Michaela Nová a David Vaníček. Vystřídají tak dosavadní vedoucí a současně tvář pořadu Andreu Němcovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

Čtěte také


Reportér David Vaníček si svou premiéru ve Střepinách odbude v neděli 17. dubna od 22:45 hodin. V roce 2004 začínal v TV Nova jako krajský zpravodaj v Mostě a pak odešel do Ústí nad Labem, kde působil jako vedoucí regionální redakce. Od roku 2007 pracuje v Praze jako reportér Televizních novin. Reportérka Michaela Nová nastoupila do televize Nova 1. dubna 2007 jako první stálá reportérka Střepin.Andrea Němcová, která stála u zrodu Střepin, se jim věnovala devět let. Vedení celého projektu od ní převzala redaktorka Martina Kuzdasová.

Pořad Střepiny, který se drží hesla „Nazýváme věci pravými jmény“, byl poprvé vysílán v neděli 7. dubna 2002 a dodnes patří k nejsledovanějším pořadům televize Nova.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tomáš Hauptvogel, Bára Divišová, David Vaníček, Andrea Němcová

Filmy:
Střepiny

Kategorie:
Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, televizní moderátorky, moderátorky, české moderátorky, youtube video, youtube com, moderátoři, čeští moderátoři, TV Nova, publicistické pořady, moderátorky TV Nova, Andrea Němcová Střepiny, pořad Střepiny, Střepiny Nova, Andrea Němcová Nova, Michaela Nová, Michaela Nová foto, David Vaníček foto, Michaela Nová photo, David Vaníček photo, Michaela Nová Střepiny, David Vaníček Střepiny, Michaela Nová Nova, David Vaníček Nova
TOPlist