Populární Ondřej Sokol připravuje černou komedii o utopené matce!

05.04.2013

Herec a režisér se chystá natočit svůj celovečerní debut, jehož název je odvozen od jezera Krásno u Šumperka! Ondřej Sokol (41), který film natočí v produkci České televize, hodlá divákům předhodit černou komedii o smrti matky jeho nejlepšího kamaráda ...

Ondřej Sokol
Zdroj: Česká televize

Ondřej Sokol (41), který v poslední době slaví samé úspěchy (opětovná nominace v ankětě TýTý, nominace na Českého lva atd.), se rozhodl, že po letech praxe v divadle a v televizi (Tele Tele, Partička) vstoupí do oblasti kinematografie a natočí svůj první celovečerní film.

Jeho debut s názvem Krásno, který se odehrává v jeho rodném Šumperku, je z velké části založen na autobiografických věcech. Zkráceně je to černá komedie o smrti matky jeho nejlepšího kamaráda. Ač to může vypadat zvláštně, události, které se kolem této nehody staly, byly prý natolik bizarní, že herci a divadelnímu režisérovi posloužily jako námět ke scénáři.

Hlavním hrdinou je Michal, jehož matku jednoho dne najdou utopenou v jezeře Krásno nad městem Šumperk. Michal má však podezření, že ve smrti jeho matky je možná zapleten jeho vlastní otec. Ale jakkoli má příběh detektivní nádech a rámec, v určitých věcech detektivce vzdoruje. Nikdy v něm totiž neobdržíme to, co je základní rekvizitou detektivky - tedy důkaz.

Premiéra filmu ještě nebyla stanovena, ale již dnes víme, že v hlavních rolích se objeví nejen sám Ondřej Sokol, ale také Martin Finger, Jan Krausová, Ondřej Malý, Karel Roden nebo David Matásek.

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Ondřej Sokol

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Prima, čeští režiséři, režiséři, Ondřej Sokol foto, Ondřej Sokol fotky, Ondřej Sokol Partička, Partička TV Prima, Ondřej Sokol natáčení filmu, Ondřej Sokol režie filmu, Ondřej Sokol celovečerní film, Ondřej Sokol filmový debut, Ondřej Sokol Krásno, Ondřej Sokol film
TOPlist