Populární Mandrage zveřejnili k písni "Tanči dokud můžeš" nový videoklip. Vznikal přímo na koncertní šňůře!

30.03.2014

Oblíbená plzeňská kapela nyní pilně koncertuje po republice se svými "Siluetami".  A již brzy se představí v pražském klubu SaSaZu. Turné má název po jejich novém albu "Siluety" a mezi písně, které jsou na této desce, patří také již zmíněná "Tanči dokud můžeš".

Foto: Youtube

Tento pohodový song představili Mandrage live také lidem v pražskému metru, odkud pochází tento snímek. Nyní k němu představili videoklip, který má být takovou vzpomínkou na toto koncertní turné. Videoklip se natáčel při jejich prvním vystoupení na této šňůře, v plzeňském kulturním domě "Peklo".

Čtěte také

Video zachycuje přípravy na koncert i záběry z vystoupení samotného, kde to frontman Víťa a jeho kolegové na publikum pořádně rozbalili. Jejich koncerty jsou po vizuální stránce velmi dobře propracované, však také přípravy na turné trvaly skoro pět měsíců.

V Praze se Mandrage představí 4. dubna, a poté již následují pouze čtyři koncerty, které koncertní turné "Siluety" uzavřou. No a pak už začne příprava na různé festivaly, slavnosti a další vystoupení.

Interpreti:
Mandrage

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
Videoklipy, hudební videoklipy, koncerty, vít starý, víťa, madrage, tanči dokud můžeš, mandrage tanči dokud můžeš, mandrage anděl, mandrage cena anděl, mandrage nominace, mandrage siluety, album siluety, siluety, mandrage videoklipy, mandrage mp3, mandrage videa
TOPlist