Populární Kosheen se v březnu čtyřikrát představí v České republice!

06.03.2014

Trio z Bristolu si oblíbilo koncertování v Česku, a také domácí fanoušky, takže postupně vystoupí ve čtyřech městech! Už za týden se objeví v Lanškrouně, a v následujících dvou dnech v Jilemnici a Karlových Varech. Pak si dají chvíli pauzu a na konci března zahrají v Ostravě.


Zpěvačka kapely Kosheen Sian Evans
Foto: wikipedia.org

A nejedná se o žádné půlhodinové vystoupení někde na fesťáku. Prostě plnohodnotný koncert na celý večer, kde se budou moci fanoušci vytancovat, co jim budou nohy stačit. Kosheen jsou známí svými energickými skladbami, v rytmu drum'n'bass, doplněné uchu lahodícím hlasem frontmanky Sian Evans.

Milovníci pomalejších skladeb však rozhodně nepřijdou zkrátka. Nabídka této kapely je opravdu bohatá, takže na kytarové balady s temným textem také určitě dojde. Kosheen jednoduše hudebně naplní každého, kdo na jejich koncert dorazí, takže kdo bude mít čas a chuť, rozhodně by si neměl tuto příležitost nechat ujít.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sian Evans

Interpreti:
Kosheen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
hudba, music, Videa, britské kapely, kapely, hudební skupiny, britské zpěvačky, kosheen, kosheen koncert, kosheen v česku, kosheen v české republice, kosheen vystoupení, sian evans
TOPlist