Polívka a Liška budou uvádět České lvy

02.02.2010

Bolek Polívka a Pavel Liška budou moderátory slavnostního večera. Pořadatel Petr Vachler (40) tentokrát vybral jako jeho partnera herce Pavla Lišku (39).

486446_cesky-lev-bolek-polivka-pavel-liska-anna-polivkova

Dvojnásobný držitel Českého lva Bolek Polívka (60) tak místo dcery Anny Polívkové (30) bude diváky bavit společně s Pavlem Liškou, který jistě bude zase hrát roli věčného idiota.

Ačkoli Bolek na letošek nabízel další ze svých dětí, Petr Vachler to odmítl, protože Bolek má dětí hodně a určitě by nebylo vhodné, aby dvacet let uváděli Lva jenom Polívkovi. Pavel Liška má už navíc zkušenost z přímého přenosu, protože s Tomášem Matonohou dvakrát uváděl Fotbalistu roku.

Ústředním tématem večera, který bude 6. března uvádět v přímém přenosu Česká televize, by měly být dvojice. V minulém roce to byly dvojice rodinné, letos to budou dvojice filmové, tedy herci, kteří zaujali jako partneři ve filmech.

lev

Nominační večer Českého lva se koná v sobotu 6. února. Moderátorem bude herec a trojnásobný držitel Českého lva Jan Budař. Redakce showbiz.cz bude na večeru také přítomna a přinese vám v neděli exkluzivní reportáž!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pavel Liška, Jan Budař, Bolek Polívka, Anna Polívková

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, Filmový showbiz, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, filmové ceny, nominace, Petr Vachler, Český lev, filmová ocenění, nominační večer, český film, ceny, ocenění
TOPlist