Pokračování Spider-Man Homecoming představí novou „femme fatale“

22.01.2018

Která bude tou, která si podmaní srdce mladého Toma Hollanda (21) v roli Petera Parkera v pokračování úspěšného Spider-Man: Homecoming? Bude to MJ, která byla v závěru minulého dílu odhalena jako podivínská Michelle, nebo snad představí pokračování příběhu o pavoučím muži další verzi Gwen Stacy? Odpověď vás možná překvapí.

Nebude to totiž pravděpodobně ani jedna z těchto známých přítelkyň oblíbeného superhrdiny. Zdá se totiž, že Peter uvízne „ síti“ dámě, která se zatím na stříbrné plátno neprobojovala, ačkoliv je ve světě komiksů velmi známou postavou. V prosinci loňského roku sice unikly záběry z konkurzů na roli Gwen Stacy, ale nyní filmaři hledají jinou blíže nespecifikovanou „femme fatale“.

Tou by podle většiny odhadů měla být Black Cat, napravená zlodějka, pravým jménem Felicia Hardy. Ta má mnoho společného se svým známějším protějškem ze studia DC – Catwoman. Black Cat má v příštím roce také dostat vlastní film s názvem Silver & Black.

Ten však, podobně jako Venom s Tomem Hardym (40) v hlavní roli, nebude patřit do MCU (Marvel Cinematic Universe). To znamená, že nemůžeme očekávat, že se v něm objeví například Avengers nebo Strážci Galaxie, aby některou z hrdinek vytáhli z bryndy.

 

Silver & Black se začne natáčet v březnu letošního roku, takže v nejbližších dnech můžeme očekávat oznámení hlavních herců pro projekt. Zatím se totiž neví ani to, kdo Black Cat a Silver Sable (hlavní hrdinky filmu) ztvární. V současné době je totiž jasné jen to, že bude film režírovat Gina Prince-Bythewood (48) a se scénářem jí bude pomáhat Christopher Yost (44).

Pokračování Spider-Man: Homecoming i Silver & Black půjdou do kin během příštího roku.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tom Holland, Gina Prince-Bythewood

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Femme Fatale, novinky z filmu, komiksové postavy, superhrdinky, Spider-Man Homecoming, Spider-Man, superhrdinky ve filmu, ženské komiksové postavy
TOPlist