Pohřeb synovce Ester Janečkové budí stále vášně

27.02.2014

Ester Janečková prožila tu nejsmutnější událost v rodině, kdy se její teprve čtrnáctiletý synovec oběsil z důvodu nepochopení jeho homosexuální orientace většinovou společností. Celá událost bude mít zřejmě ještě dohru v podobě vyjádření katolické církve.

Ester Janečková
Zdroj: Česká televize

Na pohřbu byl totiž přítomen i místní farář a z části tento pohřeb vedl. Bohužel, vše se neodehrálo v pietním duchu a kněz si neodpustil nepříjemné výroky, které se pozůstalé rodiny pochopitelně dotkly.

Ester Janečková dokonce zareagovala obviněním faráře, z toho, že právě on a lidé jako je on synovce zabili svým nepochopením a netolerancí.

Čtěte také

O celé situaci Ester promluvila zcela otevřeně v pořadu Kvér Českého rozhlasu. Místní farář se zatím k celé situaci nechtěl vyjadřovat, protože čeká na názor biskupství na to, jak se k celé věci stavět.

Katolická církev rozhodně nemá v otázce homosexuality jasno, proto bude velmi zajímavé, s jakým vyjádřením přijde…

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Ester Janečková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Kauzy,

Tagy:
sebevražda, úmrtí, homosexuálové, Ester Janečková tragédie, Ester Janečková pohřeb, Ester Janečková synovec, Ester Janečková smrt synovce, tragédie celebrit, tragédie českých celebrit, moderátorka Janečková, homosexuální orientace, pohřeb Filipa Havlíčka
TOPlist