Podvedené Aleně Šeredové lidé na Facebooku fandí!

27.05.2014

Alena Šeredová (36) nezažívá dobré časy. Její muž Gigi Buffone (36) se otevřeně stýká s jinou ženou, italskou moderátorkou Ilárií D‘ Amico (40) a pár se rozvádí. Na druhou stranu je mnoho jejích fanoušků vyjadřuje opravdu velkou podporu.

Alena Šeredová
Zdroj: Facebook / A. Šeredova

Gigi Alena Šeredovou již delší dobu velmi nemilosrdně podváděl a pokud byste od Aleny čekali nějaké nenávistné reakce, spletli byste se. Alena cíleně nic nekomentuje, soustředí se na děti, o které se stará více než vzorně.

Dělá zkrátka a dobře vše pro to, aby k ní byl Gigi štědrý a zároveň zavázaný za to, že není před italskou veřejností za naprostého záporáka. A Alena se tak může těšit na opravdu mastné sumičky a bude velmi bohatá. Tak, jak by se jen díky modelingu nemohla nikdy v životě stát.

Na druhou stranu tento postoj funguje skvěle na její fanoušky. I ti si cení její loajálnosti a vyjadřují jí neustále podporu. A Alena si jejich podpory váží: „Jsem velmi dojatá a vděčná za vaši podporu! Objímám vás všechny, jednoho po druhém!“

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Alena Šeredová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Alena Šeredová foto, české topmodelky, fotky českých modelek, Alena Šeredová v bikinách, české modelky foto, Alena Šeredová sexy foto, Alena Šeredová sexy, česká modelka, rozvody slavných, Alena Šeredová rozvod, Alena Šeredová konec vztahu, Alena Šeredová Facebook, topmodelky foto, Gigi Buffon nevěra, Gigi Buffon milenka, Gigi Buffon nová žena, Ilárií D‘ Amico, Ilárií D‘ Amico moderátorka
TOPlist