Podobu nezapře. Její maminka je známá topmodelka…

10.04.2016

Půvabná dívka na obrázku je dcera topmodelky Cindy Crawford (50), Kaia Berber. Ta je své mamince neuvěřitelně podobná, a tak se není čemu divit, že se snaží prorazit v modelingu.

Cindy Crawford
Zdroj: Instagram

Věc má ale jeden háček. Kaia je totiž celkem dost mladá. Je jí teprve 13 let, přesto již získala smlouvu s modelingovou agenturou. Se svou maminkou se také nechala vyfotit na titulku časopisu Vogue, což je pro  modelky tou hlavní metou. Její maminku za tento krok čekalo celkem tvrdé odsouzení. Podle části veřejnosti tahá svou dceru, která je stále ještě dítě, kam ještě nepatří.

Foto: Profimedia.cz

Cindy se však hájí, že to není rozhodně ona, kdo chce, aby se Kaia modelingu věnovala. Tak uvidíme, jak půvabné dívce tato profese půjde! 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Cindy Crawford

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
modeling, topmodelky, mladé modelky, americké modelky, americké topmodelky, Cindy Crawford rodina, děti celebrit, slavné TOPmodelky, dětské modelky, Cindy Crawford foto, Cindy Crawford dcera, Cindy Crawford modeling, Cindy Crawford topmodelka, Kaia Berber, Kaia Berber modeling, Kaia Berber foto, Kaia Berber modelka, svět modelingu, modeling zprávy, modeling novinky
TOPlist