Podle Winony Ryder se bude natáčet Beetlejuice dvojka!

29.01.2015

Komedie Beetlejuice představuje jedno z prvních klasických děl Tima Burtona (56), které nás zavádí do fantaskního světa s více či méně laskavými strašidly. Tento kasovní trhák zajistil nehynoucí slávu Michaelu Keatonovi (63) a také Winoně Ryder (43), která přišla nedávno s tvrzením, že se chystá pokračování!

Winona Ryder
Zdroj: Instagram

Winona Ryder se k možnosti dalšího dílu kultovního filmu vyjádřila na filmovém festivalu Sundance. „Pokud vím, tak k natáčení by mělo dojít!“ prozradila Winona. Ostatně nešlo o nějaké velké překvapení, k možnosti natáčení dvojky se vyjádřil už Tim Burton v prosinci.

„Je jenom jeden Beetlejuice a tím je Michael Keaton! Máme scénář a já bych velmi rád na něm začal pracovat. Tuhle postavu skutečně postrádám!“ svěřil se Tim Burton novinářům. Dodal také, že natáčení je prý blíže, než bychom si mohli představit!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tim Burton, Winona Ryder, Michael Keaton

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, komedie, zahraniční herečky, nové filmy, Filmové novinky, Winona Ryder video, americké komedie, Winona Ryder role, Winona Ryder filmy, Winona Ryder youtube, BeattleJuice, BeattleJuice komedie, BeattleJuice 2, BeattleJuice 2 natáčení, BeattleJuice Winona Ryder, Tim Burton komedie, Tim Burton BeattleJuice, film BeattleJuice 2, filmové hity, Michael Keaton role, Michael Keaton herec, Michael Keaton filmy
TOPlist