Podle Gwyneth Paltrow je pro ni bývalý Chris Martin jako bratr!

03.02.2016

Není to tak dávno, co se herečka Gwyneth Paltrow (43) rozváděla se zpěvákem Chrisem Martinem (38). Důvod není vlastně dodnes pořádně známý. Již při rozchodu mluvili oba o tom, že zůstávají přáteli a rodiči svých dětí. V jejich případě to ale, jak se zdá, nebyla fráze.

Gwyneth Paltrow
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Podle Gwyneth se prý velmi často navštěvují: „Chris je u nás vítaný kdykoliv chce. Nedávno třeba přišel o půlnoci, když dokončil album, takže ráno překvapil děti a mohli jsme si dát všichni společně snídaní. A naopak, já s dětmi velmi často přebývám v jeho domě v Malibu,“ řekla Gwyneth v rozhovoru pro časopis Glamour.

Chris Martin
Zdroj: Profimedia.cz

„Jsme pořád rodina, i když nemáme s Chrisem romantický vztah. Jsme jako bratr a sestra,“ prozradila Gwyneth. Ta se s Chrisem rozešla před dvěma lety,  od té doby neměla ještě oficiálního partnera. Chris Martin randil nějaký čas s herečkou Jennifer Lawrence. 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Chris Martin, Gwyneth Paltrow

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, Sexy herečky, hollywoodske herečky, Gwyneth Paltrow foto, Hollywood, slavní zpěváci, Gwyneth Paltrow Chris Martin, Chris Martin vztah, Gwyneth Paltrow rozvod, zpěvák Coldplay, Chris Martin ženy, Gwyneth Paltrow vztah, Gwyneth Paltrow online, Gwyneth Paltrow muži, Gwyneth Paltrow muž, Gwyneth Paltrow děti, Gwyneth Paltrow rodina
TOPlist