Podívejte se na pouták k novému českému filmovému muzikálu!

28.11.2015

Příští rok jde do kin nový hudební film s jasným názvem Muzikál, anebo cesta ke štěstí, který vznikl jako poklona zásadnímu filmového muzikálu ze šedesátých let Starci na chmel. Nyní se můžete podívat na pouták k tomuto filmu.

Foto: Bioscop (4x)

Jako správný muzikál bude film zahrnovat muziku i tanec. O hudbu se postaral Petr Malásek, jeho nové skladby doplní kultovní písně ze Starců na chmelu. „Můj tatínek jej napsal v roce, kdy jsem se narodil, tj. v roce 1964. Když jsem byl osloven producentkou Veronikou Schwarczovou ke spolupráci na hudebním filmu s písněmi ze Starců na chmelu, byl jsem poněkud zaskočen,“ uvedl Petr Malásek. Muzika by měla být pestrá, od big-bandu 60. let, přes symfonický orchestr, jemnou akustickou kytaru až po současný moderní sound. Choreografii k filmu vytvořila Dana Morávková, herečka a žena Petra Maláska.

Ve filmu se objeví jako učitelka půvabná slovenská zrzavá herečka Vica Kerekes (34), v dalších rolích uvidíme Romana Vojtka (43) jako učitele zpěvu, v roli profesora výtvarného umění Jiřího Korna (66), Martina Písaříka (36) jako fotografa. Hlavní dvojici rivalů si zahrají Adam Mišík (18) a Vladimír Polívka (26). 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Roman Vojtek, Adam Mišík, Jiří Korn, Vladimír Polívka, Martin Písařík, Éva Vica Kerekes

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
české filmy, muzikály, český film, nové filmy, česká kinematografie, nové české filmy, Starci na chmelu, Muzikál aneb cesty ke štěstí, Muzikál aneb cesty ke štěstí film, Muzikál aneb cesty ke štěstí youtube, Muzikál aneb cesty ke štěstí video, noví Starci na chmelu, Starci na chmelu nový film, filmy 2016, Starci na chmelu nový muzikál, Muzikál aneb cesty ke štěstí trailer, nové muzikály, muzikály 2016
TOPlist