Po zániku Země: Sci-fi pohádka o vztahu mezi otcem a synem!

13.06.2013

V hlavních rolích amerického filmu září Will Smith a jeho skutečný syn Jaden Smith! Režisér M. Night Shyamalan se snímkem Po zániku Země snaží dostat zpět mezi hollywoodskou elitu, která ho po řadě divácky i kriticky neúspěšných děl už skoro odepsala.

zaniku
Foto: Falcon

Následkem nouzového přistání se stanou teenager Kitai Raige (Jaden Smith) a jeho slavný otec Cypher (Will Smith) trosečníky na Zemi, tisíc let po katastrofě, která lidstvo donutila ji opustit. Cypher je vážně zraněný a Kitai se musí vydat na nebezpečnou pouť ve snaze vyslat signál o pomoc.

Mladík je nucen čelit nezmapované krajině, zvířatům, která nyní planetu ovládají, a nezastavitelnému mimozemskému stvoření, které při havárii uprchlo. Pokud chtějí mít otec a syn alespoň nějakou naději na návrat domů, musejí se naučit spolupráci a vzájemné důvěře.

Americký režisér a scenárista (s indickými kořeny) M. Night Shyamalan (43), který si udělal jméno filmy jako Šestý smysl, Vyvolený nebo Vesnice, v současné době bojuje o přežití na hollywoodském výsluní. Následující snímky jsou totiž nejen komerční, ale i umělecké propadáky a kdysi ceněný tvůrce místo Oscarů sbírá jen Zlaté maliny.

Po zhlédnutí jeho posledního díla lze konstatovat, že režisér asi definitivně zamířil do řad béčkových autorů. Po zániku Země totiž vyhlíží jako dobrodružný film pro desetileté děti, v němž neplatí zákony logiky a který u dospělého publika vyvolává smích svým patosem a příšerným přehráváním Willa Smithe.

Americké sci-fi drama Po zániku Země/After Earth je v českých kinech k vidění od 13. června 2013. 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Will Smith, Jaden Smith, Zoë Kravitz, Isabelle Fuhrman, M. Night Shyamalan, David Denman

Filmy:
Po zániku Země

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, francouzské celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, indické celebrity, M. Night Shyamalan film, M. Night Shyamalan režie, M. Night Shyamalan After Earth, M. Night Shyamalan Po zániku Země, indičtí režiséři
TOPlist