Po roční pauze se vrací Open Air Festival Okoř!

19.08.2011

Na jedenáctém ročníku festivalu Okoř vystoupí Chinaski, Nightwork, Tomáš Klus a další čeští interpreti! Už tuto sobotu 20. srpna ve 13:00 se otevřou brány Open Air Festivalu Okoř, který je díky své neformální atmosféře řazen mezi nejoblíbenější hudební festivaly v České republice.


Foto: Johanna Turner

Festival Okoř, který se koná pod staroblým hradem ze čtrnáctého století, je rodinně zaměřený jednodenní festival. V minulém roce se z organizačních důvodů nekonal, ale v tomto roce opět nabídne zajímavý hudební program - vystoupí zde Chinaski, Nightwork, Tomáš Klus, Xindl X, Eddie Stoilow, Vypsaná Fixa, Čechomor, Gipsy.cz, Panika, Debbi a Děda Mládek Illegal Band. Průvodkyní bude tradičně Šárka Kubelková.

Speciálně pro děti jsou připraveny hry a skákací hrad. Program zahájí ve 14:00 mladičká zpěvačka Debbi a ukončí vystoupením kolem 02:00 kapela Děda Mládek Illegal Band. Pořadatelé zajistili kyvadlovou doprava z Prahy, Kladna a zpět. Připraveno je i stanové městečko.


Chinaski jsou jedním z hostů festivalu!

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal a v pokladně hradu Okoř. Na základě zkušeností z minulých ročníků (několik zpět byl festival vyprodán) jsou vstupenky v předprodeji od 11.7. do 19.8. za 400,- Kč a na místě v den konání festivalu od 13 hod za 450,- Kč. Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

Program festivalu
14:00 Debbi
14.40 Vypsaná fixa
15:35 Tomáš Klus
16:40 Gipsy.cz
17:45 Eddie Stoilow
18:55 Čechomor
20:15 Nightwork
21:25 Xindl X
22:35 Chinaski
23:50 Panika
00:50 DMIB

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Tomáš Klus, Šárka Kubelková

Interpreti:
Chinaski, Xindl X, Vypsaná Fixa, Čechomor, Děda Mládek Illegal Band, Gipsy.cz, NightWork, Eddie Stoilow, Debbi

Kategorie:
Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, youtube video, hudební festival, festivaly, youtube com, hudební festivaly, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, české festivaly, festival Okoř, Okoř, open air festival Okoř, hrad Okoř, Panika, Open Air Festival
TOPlist