Ples v Opeře: Krásné ženy, pohádkové róby a výjimečná představení!

09.02.2014

V pražské Státní opeře proběhl včera vrcholný ples sezóny. A rozhodně bylo na co koukat. Nejde však jen o luxusní róby přítomných celebrit, ale také o skvělá představení jednotlivých hostů. Čestný host, operní zpěvák Paul Potts, se postaral o zahájení akce, primabalerína Barbora Kohoutková nadchla svým baletním vystoupením všechny přítomné.

Simona Krainová
Zdroj: TV Barrandov

Celým večerem nemohl provázet nikdo jiný, než vždy elegantní gentleman Marek Eben. Součástí Plesu v Opeře byla také charitativní akce, kde se dražily tenisové předměty v režii Radka Štěpánka. Celkem se pro Nadaci Terezy Maxové a projekt Srdcerváči.cz vybralo skoro třičtvrtě milionu korun. Na tanečním parketu vládly skladby Richarda Strausse, kterým se letošní ples nechal inspirovat.

Čtěte také

No a seznam přítomných celebrit byl samozřejmě bohatý, ale také nijak překvapivý. Nemohla zde chybět moderátorka Gabriela Partyšová, která dorazila s kamarádkami. Krásné české missky patří k základům takové akce, takže dorazila např. Renata Langmannová, Kateřina Sokolová, Tereza Chlebovská nebo Gábina Kratochvílová. Vždy dokonale krásná, topmodelka Simona Krainová, byla na místo přivezena Fantomasem.

Gabriela Partyšová
Zdroj: TV Prima

Andrea Verešová je také ozdobou takových akcí. Výběr šatů může být v jejím případě klidně odvážnější, protože své dokonalé křivky nemá proč skrývat. Ze seznamu topmodelek nesmíme zapomenout na Pavlínu Němcovou, která rozdávala úsměvy na všechny strany. S úsměvem a stylem "ani jsem se nestihl učesat" dorazil také režisér Jakub Kohák s partnerkou, který svými knoflíčky u obleku oslavoval první český medailový úspěch na olympijských hrách v Soči.

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Aneta Vignerová, Renata Langmannová, Andrea Verešová, Pavlína Němcová-Bakarová, Simona Krainová, Gabriela Partyšová, Marek Eben, Kateřina Sokolová, Paul Potts, Monika Bagárová, Tereza Chlebovská, Gabriela Kratochvílová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, herečky, tanec, Zahraniční celebrity, České celebrity, krásné ženy, moderátorky, ples, šaty, charita, státní opera, Ples v Opeře, marek eben, simona krainová, róby, andrea verešová, ples v opeře praha, ples celebrit, plesová sezóna, Renata Langmannová, Kateřina Sokolová, Tereza Chlebovská, Gábina Kratochvílová, paul potts, balet, jakub kohák
TOPlist