Pitva odhalila děsivou příčinu smrti herce Paula Walkera!

05.01.2014

Zatímco řidič zemřel ihned po nárazu, Paul musel na smrt čekat v plamenech dlouhé vteřiny. Paulův kamarád Roger Rodas, který Porsche řídil, zemřel kvůli četným traumatickým poraněním ihned. Tělo Paula Walkera se po nehodě snažilo ještě dýchat, podle všeho tedy uhořel zaživa.

Paul Walker
Zdroj: Andre Luis, wikipedia.org

Paul Walker musel po nehodě strašně trpět, což potvrdilo i následné vyšetřování celé nehody. Kromě poranění mozku bylo další příčinou jeho smrti rozsáhlé tepelné zranění, což neznamená nic jiného, že tělo prostě totálně shořelo. K tomu se přidalo devastující zranění mnoha kostí. Snad byl Paul po nárazu v takovém šoku, že už jeho mozek tu šílenou bolest ani nevnímal.

Dvojice havarovala při rychlosti kolem 160 kilometrů v hodině, na silnici v oblasti Santa Clarita. Auto narazilo do sloupu osvětlení a následně do stromu. Ihned ho zachvátily plameny a i s posádkou totálně shořelo. Pitva také prokázala, že Paul ani Roger nepožili před jízdou alkohol ani omamné látky.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Paul Walker

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, smrt celebrity, smrt herce, úmrtí celebrity, pitva, úmrtí herce, Paul Walker foto, Paul Walker fotky, Paul Walker autonehoda, Paul Walker autohavárie, Paul Walker filmy, Paul Walker Rychle a zběsile, Paul Walker smrt, Paul Walker úmrtí, Paul Walker skon, Paul Walker tragédie, Paul Walker dopravní nehoda, Paul Walker pitva, Paul Walker uhoření zaživa, uhoření zaživa
TOPlist